AK GERİ DÖNÜŞÜM KURUMSAL

HURDALARINIZI EN İYİ FİYATLARDAN DEĞERLENDİRİYORUZ...

Firmamız ticari faaliyetine 1974 Yılında Babamız (Kurucumuz) Hacı Mehmet DAŞDELEN Öncülüğünde Hurda ve Geri Dönüşüm Sektöründe başlamıştır. Daha sonra 1989 yılında Bayrağı yönetim kurulu başkanımız Turgay DAŞDELEN devir almıştır.

2013 Yılı İtibari İle’de AK GERİDÖNÜŞÜM San Tic Ltd Şti çatısı altında kurumsal yapıya bürünerek faaliyetine devam etmektedir.

İlk etapta sadece hurda alım ve satımı ile uğraşan firmamız daha sonraki yıllarda mevcut işine ilave olarak eski fabrika binalarının sökümü, yıkımı ve buradan çıkan makine, çatı malzemesi ve hurdaların değerlendirilmesi gibi işlerde kendi alnında tecrübesini arttırmış faaliyetini geliştirerek sürdürmüştür.

Yılda yaklaşık 30.000 ton hurda alım ve satımı yapan firmamız çalışma hedefini AB standartları olarak belirlemiştir bunun için gerekli izin ve belgeleri çözüm ortakları ile temin ederek bu standarta ulaşmıştır.

Profesyenellik anlayışıyla kalite hizmetinden ödün vermeyen firmamız tüm faaliyetleri sırasında çeşitli çevreci kurum ve kuruluşlarının ve üniversitelerin ilgili mühendislik fakülteleri ile iş birliği yaparak en iyi teknolojik çalışmalarını sürdürmüş ve imkanlarını arttırmıştır.

40 yıllık çalışma hayatında firmamız yaklaşık olarak beş yüz’ün üzerinde kurum ve kuruluşla karşılıklı güven huzur ve kaliteli hizmet anlayışıyla ticari faaliyetini sürdüren firmamız sizlerle çalışmaktan gurur duyacaktır.Misyonumuz

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır.Vizyonumuz

40 yılı aşkın deneyimimiz ve tecrübemizle, dürüstlükten, kaliteden ve hizmetten ödün vermeden birikimlerimizi birleştirip, zaman içinde kendimizi yenileyerek her zaman lider olmak.Firma Yetkilimiz Turgay Daşdelen

41968 İzmir doğumlu olup küçük yaşlarda yurdışına gidip ilk/orta/lise ve yüksek öğrenimini Hollanda da tamamlamıştır.Bu arada turizm sektöründe çeşitli firmalarda yöneticilik yapmış bulunmaktadır.6 yabancı dil bilmektedir. Daha sonra askerlik görevini yapmak üzere Türkiye ye dönmüştür.Askerlik görevinden sonra Babasının da telkinleriyle hurdacılık sektörüne girip başarılı bir iş hayatının temellerini atmıştır.

Yılların birikimiyle aldığı bilgi/deneyim/tecrübe ile ailesine ve şehrimizin ekonomisine katkı sağlamak tadır.